Wyprawka przedszkolaka

• pantofle na białej nieśliskiej podeszwie na rzepy, sznurowane lub na gumce, aby trzymały nóżkę dziecka  - wszystkie pantofle podpisujemy imieniem i nazwiskiem w środku
  • bezwzględny zakaz chodzenia przez dzieci po przedszkolu w klapkach
  • rzeczy do zmiany typu majtusie, rajstopy, lub spodnie, podkoszulek, bluzeczka z długim rękawem  należy  podpisać  i umieścić w  woreczku, który również  rodzice podpisują i wieszają w szatni.
  • chusteczki higieniczne
  • dzieci sześcioletnie piórniki z wyposażeniem
  • nie kupujemy bloków, farb, plasteliny itp. to będzie ustalane na zebraniu wrześniowym z wychowawcami w poszczególnych grupach.

DZIECI TRZYLETNIE: DO LEŻAKOWANIA

/ proszę nie przynosić niżej wymienionych rzeczy w pierwszym dniu, wychowawca będzie dzieci powoli przyzwyczajał do leżakowania i od nauczycielki dostaną państwo informację kiedy należy przynieść wszystkie rzeczy /

• wskazany śpiwór, mała poduszeczka lub ulubiona maskotka do odpoczynku poobiedniego. Kto z rodziców nie może kupić śpiwora to:
  • duży koc w poszwie, mała poduszeczka
  • chusteczki do nosa/ najlepiej duża paczka/
  • wskazane chusteczki mokre do wytarcia buzi, noska
  • wszystkie rzeczy przynoszone dla dzieci trzyletnich muszą być podpisane !

UWAGA RODZICE!!!

NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PRZYNOSZONE PRZEZ DZIECI ZABAWKI