O Przedszkolu

Przedszkole Samorządowe NR 51znajduje się na osiedlu Wola Duchacka  przy ul. Estońskiej 2.

/dojazd od ul Malborskiej, lub ul. Nowosądeckiej/

Mieści się w pięknym pod względem architektonicznym dworku otoczonym prawie hektarowym ogrodem. Miejsce jest urzekające, zdala od gwaru i zgiełku ulic.

Rodzicu jeżeli chcesz, aby twoje dziecko w przedszkolu czuło się jak w domu przyjdź do nas. Tu panuje domowa atmosfera, smaczne jedzenie, które przygotowywane jest przez panie kucharki. To właśnie tu wszyscy wiedzą, że dziecko to największy skarb dla rodzica, więc nauczyciele oraz panie woźne dbają o naszych podopiecznych tak jak o własne dzieci.

< Kadra