1,5 %

Dyrektor przedszkola zawarła porozumienie z Fundacją Studencką Młodzi Młodym o nr KRS 0000270261. Na mocy tego porozumienia cała kwota jaką Państwo przekażecie na rzecz towarzyszenia trafi do budżetu przedszkola i zostanie wydana na zakup zabawek, pomocy dydaktycznych oraz środków czystości dla Waszych dzieci.

Jak przekazać 1,5 % ?

Należy wypełnić rubrykę w PIT 28,36, 36L, 37, 38, 39. Trzeba pamiętać o rubryce dodatkowej "Cel Szczegółowy" Przedszkole nr 51 Kraków  258:  KRS 0000270261

Pamiętajcie Państwo,że ten 1,5 % i tak jest należny państwu ale przekazując go  Fundacji Młodzi Młodym macie możliwość wsparcia naszej placówki. Nawet niewielką kwotę warto przekazać na rzecz przedszkola bo z wielu kilkuzłotowych wpłat może uzbierać się znacząca suma, dzięki której będziemy mogli zapewnić leprsze warunki pobutu w przedszkolu Waszym dzieciom. Zachęćcie Państwo swoich bliskich i znajomych by przekazali swój 1,5 % właśnie na rzecz naszych przedszkolaków!

Jak to zrobić w poszczególnych PIT-ach? Trzeba obliczyć podatek i wypełnić odpowiedni formularz PIT. Obliczanie 1,5% nie jest trudne. Wystarczy tylko kwotę podatku podzielić przez 100. Liczymy na Państwa pomoc. Dziekujemy!